MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

W Szanghaju

Marek Łętowski
Leszek Kutryba  FOT. MARCIN OLIVA SOTO
Leszek Kutryba FOT. MARCIN OLIVA SOTO
BOLESŁAWIEC Powiatowy urząd pracy chce stworzyć świetnie wyszkoloną kadrę dla hoteli i restauracji. Jest to szansa na zmniejszenie bezrobocia w naszym powiecie.

BOLESŁAWIEC Powiatowy urząd pracy chce stworzyć świetnie wyszkoloną kadrę dla hoteli i restauracji. Jest to szansa na zmniejszenie bezrobocia w naszym powiecie.

Europejskie standardy usług, kluczem do aktywizacji zawodowej, to nazwa programu przygotowanego przez nasz urząd pracy. Wniosek o dofinansowanie złożono do europejskiego funduszu pomocowego Leonardo da Vinci, dofinansowującego szkolenia absolwentów. Dokumentacja została już zaakceptowana. PUP zaprosił do współpracy placówki z branży hotelarsko – gastronomicznej, które są zainteresowane kadrą znającą europejskie standardy obsługi klienta. Dzięki programowi, już niedługo szkolenie, które da im pewne zatrudnienie, przejdzie pierwsze 15 osób.
Branże restauracyjne i hotelarskie mają duże szanse rozwoju w powiecie bolesławieckim. Położenie naszego powiatu oraz atrakcyjność turystyczna jest szansą na tworzenie nowych miejsc pracy. Absolwenci szkoleń swoje umiejętności wykorzystają w pięciu firmach, które zgłosiły się do udziału w programie. Są to: zamek Kliczków, hotele Piast i Shanghai oraz restauracje Oleńka i Prnjawor. Koszt realizacji tego planu to około 25 tys. euro.
- Jesteśmy otwarci na współpracę - podkreśla Leszek Kutryba. - Jeśli pracodawca szuka pomocy w znalezieniu dobrego pracownika, niech zwróci się do nas.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie żyje Jan A.P. Kaczmarek. Zdobywca Oscara miał 71 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na boleslawiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto