Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Tygodniowy przegląd prasy (Bolesławiec, 21.06-27.06.2020), poznaj najważniejsze informacje z Bolesławca

Redakcja online
Redakcja online
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bolesławca czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bolesławca czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bolesławca, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 21.06 a 27.06.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Bolesławiec w 2 turze? Lista lokali wyborczych”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Bolesławiec od 21.06 do 27.06.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Bolesławiec w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Bolesławiec w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Bolesławiec sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Gromadka w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Wiesz, gdzie głosować w gm. Gromadka podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po gm. Gromadka 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać swój głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w gm. Gromadka zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Gmina Warta Bolesławiecka: gdzie głosować w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Warta Bolesławiecka w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Warta Bolesławiecka sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Apple New iPad Pro 11" 128GB Wi-Fi Space Gray (MY232FD/A)


Apple New iPad Pro 11" 256GB Wi-Fi Space Gray (MXDC2FD/A)


Tygodniowa prasówka 21.06-27.06.2020 Bolesławiec: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Bolesławcu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Osiecznica w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Osiecznica w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Osiecznica sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Czastary w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Czastary w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Czastary sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Bolesławiec w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Bolesławiec w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Bolesławiec sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 UWAGA! Dachowanie busa na DK 30 [ZDJĘCIA]

Jak informuje portal Lwówek na sygnale, około godz. 6.00 na drodze krajowej nr 30 pomiędzy miejscowościami Chmieleń - Radoniów dachował bus. Jedna osoba jest poszkodowana. na miejscu pracują służby. Apelujemy o ostrożność.

📢 O mamo! Same rarytasy pod Wieżą w Siedlęcinie! [ZDJĘCIA]

Targ rolny w Siedlęcinie zaprasza. Już jutro w godzinach 10.00- 13.00 pod Wieżą w Siedlęcinie cała gama smaków i letnich zapachów. Wszystko co najlepsze od gospodarzy i gospodyń. Zobacz co będzie tam na Ciebie czekać!

📢 Psiaki szukają domu! Są urocze i takie kochane! [ZDJĘCIA]

W Schronisku Przylasek psiaki czekają na nowych właścicieli i kochający dom. Może Ty mógłbyś któregoś przygarnąć i otoczyć miłością? Adopcję są możliwe po wcześniejszym umówieniu się tel. 600 044 362.

📢 Dawny dom towarowy znów rozbłyśnie! Planowana jest m.in. budowa podziemnego parkingu! [GALERIA]

Pamiętasz to miejsce? W czasach, gdzie galerie handlowe w Polsce były czymś obcym i rzadko spotykanym, tuż przy granicy podziwialiśmy cudowne wnętrza galerii handlowej rodem z filmu. Właściciel tego obiektu ma wobec niego plany. „Celem jest stworzenie solidnej koncepcji, która spełni oczekiwania p odyktowane wyjątkowością tego obiektu”- Winfried Stöcker. Zobacz jak teraz wygląda Karstadt!

📢 Zatopione kamieniołomy kuszą turystów [ZDJĘCIA]

To raj dla nurków, wspinaczy, piechurów, ale i osób, które w przyjemnym otoczeniu chciałyby cieszyć się urokami letniej pogody. Zaledwie kilkanaście kilometrów od granicy polsko- niemieckiej docieramy do gór Königshain, gdzie zachwycają zalane kamieniołomy- dawna kopalnia granitu. To nie jedyna atrakcja tego miejsca.

📢 Zobacz letnie zdjęcia powiatu zgorzeleckiego! Zrobili je mieszkańcy! [GALERIA]

Zdjęcia robią wrażenie! Nasz powiat jest piękny, czasem wystarczy tylko się zatrzymać. Przypominamy zeszłoroczny konkurs fotograficzny "Powiat Zgorzelecki w obiektywie". Na podium stanęli odpowiednio: Anna Niedobitek, Roman Witkowski i Małgorzata Kurkowska. Zobacz wszystkie nadesłane fotografie w etapie LATO!

📢 Co zabrać nad morze? Tego nie będzie w hotelu i apartamencie z powodu epidemii! LISTA

Jeśli wybieracie się nad morze, koniecznie sprawdźcie, co musicie zabrać ze sobą! Okazuje się, że w reżimie sanitarnym, narzuconym przez epidemię koronawirusa, z wielu rzeczy korzystać nie będziecie mogli. Co z parawanami, leżakami, naczyniami do gotowania, suszarką do włosów, pościelą itd.? Rozmawialiśmy z dwiema stacjami sanitarnymi i kilkoma właścicielami obiektów. Wiele zależy od podejścia właścicieli obiektów. Odpowiedź pod kolejnymi zdjęciami.

📢 Memy o Zgorzelcu, Bogatyni, Bolesławcu i Lwówku Śl.! Internauci mają poczucie humoru! [GALERIA]

Co Internauci myślą o Zgorzelcu, Bogatyni, Bolesławcu czy Lwówku Śląskim? Zobacz stworzone przez nich demotywatory i memy! Jest cynicznie, gorzko i żartobliwie.

📢 Święto wina na pograniczu już w weekend! Zapraszamy na Coolinaria!

Już w sobotę, 27 czerwca, na Postplatz w Goerlitz odbędzie się Polsko- Niemiecki Festiwal Wina Coolinaria. To pierwsze takie wydarzenie na pograniczu i namiastka normalności w czasach pandemii. Serdecznie zapraszamy!

📢 Koronawirus nie zepsuje nam lata. A ma ono być bardzo upalne i suche

Opinia meteorologów, zarówno tych europejskich jak i amerykańskich jest podobna: czeka nas wyjątkowo gorące i suche lato. W lipcu upały zaczną się od drugiej połowy miesiąca i potrwają niemal do końca sierpnia. Może pozwoli to nam choć na chwilę zapomnieć o koronawirusie.

📢 TOP 10 miejsc w Czechach, które musisz odwiedzić

Zastanawiasz się, jakie miejsca w Czechach warto odwiedzić oprócz Pragi? Przygotowaliśmy dla Ciebie subiektywne zestawienie 10 najciekawszych czeskich miejsc znajdujących się w pobliżu. Większość z nich położona jest nie dalej niż 170 kilometrów od granicy z Polską. Zobacz koniecznie!

📢 Głogów: Ratownicy medyczni i żołnierze WOT posadzą drzewka na Imieniny Jana

Z okazji imienin, Janom i Janinkom, życzymy wszystkiego, co najlepsze. Wasze święto, które od ponad 10 lat obchodziliśmy wspólnie przy pomniku znakomitego imiennika - Jana z Głogowa, w tym roku będzie nieco inne.

📢 Ostatnie dni kampanii. Duda leci do USA, Trzaskowski wrócił do Warszawy po ulewach i kontynuuje objazd po Polsce

W środę prezydent Andrzej Duda spotka się w Białym Domu z prezydentem Donaldem Trumpem. Rozmowy będą dotyczyły m.in. obecności sił amerykańskich w Polsce. Wizyta wpisuje się w kampanię Dudy, który według ostatnich sondaży nie ma szans na zwycięstwo w pierwszej turze. Jego główny rywal, Rafał Trzaskowski, musiał na krótko zmienić plany po ulewanych deszczach w Warszawie.

📢 Świadczenie postojowe. Co zrobić, jeśli firma nie chce złożyć wniosku do ZUS?

Świadczenie postojowe to trzymiesięczna pomoc państwa dla osób z umowami cywilnoprawnymi i samozatrudnionych, które straciły źródło utrzymania przez koronawirusa. Część zwolnionych pracowników czeka na pomoc miesiącami. Na szczęście pomoże im tarcza 4.0.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na boleslawiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto