Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Ręce do góry

(LEG)
Bolesławiec O powołaniu komisji dyscyplinarnych, orzekających w sprawach naruszenia obowiązków przez mianowanych pracowników samorządowych, zdecydują wkrótce radni miejscy. W środę odbędzie się sesja rady miasta.

Bolesławiec O powołaniu komisji dyscyplinarnych, orzekających w sprawach naruszenia obowiązków przez mianowanych pracowników samorządowych, zdecydują wkrótce radni miejscy. W środę odbędzie się sesja rady miasta. Początek godzina 9. Większość posiedzenia radni poświęcą na dokonywanie poprawek w budżecie. Później będą głosować przyjęcie uchwały budżetowej. W dalszej części sesji rajcy opowiedzą się w sprawie zaciągnięcia kredytu bankowego na rozbudowę i termomodernizację budynku Gimnazjum Samorządowego nr 3, Przedszkola Publicznego nr 8 i Szkoły Podstawowej nr 1.

W czwartek o godzinie 9.30. rozpocznie się kolejna sesja rady powiatu. Na posiedzeniu rajcy zajmą się projektem budżetu na rok bieżący. Ustalą również wysokość opłat za zajęcia pasa drogowego podczas remontów i ustawienia na nim maszyn budowlanych. Radni zapoznają się także ze sprawozdaniem starosty z pracy komisji bezpieczeństwa i porządku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na boleslawiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto