Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Plany i zmiany

(LEN)
Radni rady powiatu będą debatować nad przeznaczeniem pieniądzy z funduszu ochrony środowiska. Fot. L. Grabowy
Radni rady powiatu będą debatować nad przeznaczeniem pieniądzy z funduszu ochrony środowiska. Fot. L. Grabowy
Na najbliższej sesji, rada powiatu zajmie się zmianami w jednej z uchwał, oraz zatwierdzi plany wydatków dwóch funduszy. Będzie też mowa o bezrobociu. W planie sesji jest zmiana treści uchwały, dotyczącej dotacji ...

Na najbliższej sesji, rada powiatu zajmie się zmianami w jednej z uchwał, oraz zatwierdzi plany wydatków dwóch funduszy. Będzie też mowa o bezrobociu.

W planie sesji jest zmiana treści uchwały, dotyczącej dotacji udzielanych szkołom niepublicznym z terenu powiatu. Radni zajmą się także planami przychodów i wydatków Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Powiatowego Funduszu Gospodarki Zasobem Geodezyjnym i Kartograficznym. Jedną z kosztowniejszych inwestycji zaplanowanych w nich na ten rok, jest modernizacja ogrzewania w budynku przy ul. Opitza. Jego koszt obliczono na 100 tys. zł. Planuje się też wydanie 6 000 zł. na instalacje gazowe, montowane w policyjnych radiowozach. Z funduszu ochrony środowiska pieniądze otrzymają strażacy. 50 tys. zł. przeznaczono na dofinansowanie zakupu nowego samochodu ratowniczo - gaśniczego. 200 tys. zł. z tego samego funduszu ma trafić do ZOZ na pracownię tomografu komputerowego. O bezrobociu ma na sesji mówić Leszek Kutryba, kierownik powiatowego urzędu pracy.

od 7 lat
Wideo

Protesty rolników pod Toruniem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na boleslawiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto