Polecamy

Taka gospodyni to prawdziwy skarb!Anna Kawalec to osoba pełna pozytywnej energii, która nie lubi siedzieć długo w jednym miejscu
[8/40]

Mistrzowie Agro 2019 – liderzy głosowania

Taka gospodyni to prawdziwy skarb!

Anna Kawalec to osoba pełna pozytywnej energii, która nie lubi siedzieć długo w jednym miejscu. Praktycznie uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Kocha pomagać innym. Mieszkańcy doceniają jej pomoc i zaangażowanie w życie wsi. Od października ubiegłego roku jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich, które prężnie działa w Sławnikowicach (powiat zgorzelecki). Organizacja znana jest w całym regionie. Liczy dziesięć osób, w tym dziewięć pań i jednego pana. - Bierzemy udział w licznych imprezach okolicznościowych organizowanych na terenie naszej gminy. Lepimy pierogi z kapustą i grzybami, robimy własne nalewki owocowe, a także pieczemy różnego rodzaju ciasta, które posmakują każdemu miłośnikowi cukiernictwa – śmieje się. Od kiedy sięga pamięcią, uwielbiała pomagać innym i brać udział w licznych inicjatywach społecznych.

Trwa plebiscyt organizowany pod patronatem Pawła Hreniaka Wojewody Dolnośląskiego, Aleksandry Hadzik – Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Adama Nowaka – Prezesa Zarządu Krajowego Związku Młodzieży Wiejskiej, Wiktora Szmulewicza – Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych i Leszka Grali – Prezesa Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

Najnowsze wiadomości

reklama