Kacper znowu wygrał - Sześciolatek drugi w mistrzostwach Wrocławia

Kacper jest wicemistrzem Wrocławia.  fot. Bernard Łętowski
Kacper jest wicemistrzem Wrocławia. fot. Bernard Łętowski
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
W Otwartych Mistrzostwach Wrocławia do lat 7 Kacper Grela z Bolesławca zajął drugie miejsce, choć ma dopiero 6 lat. Kacper uczestniczył w cyklu sześciu turniejów, w których w jego grupie wiekowej wzięło udział 160 ...

W Otwartych Mistrzostwach Wrocławia do lat 7 Kacper Grela z Bolesławca zajął drugie miejsce, choć ma dopiero 6 lat. Kacper uczestniczył w cyklu sześciu turniejów, w których w jego grupie wiekowej wzięło udział 160 zawodników. Pokonał niemal wszystkich. Drugie miejsce to efekt udziału w całym cyklu.

Kacper gra w szachy już od do czwartego roku życia. Jest aktualnym mistrzem Dolnego Śląska w szachach szybkich. W ubiegłym roku zdobył trzecie miejsce w mistrzostwach Bolesławca do lat 12.
– Jestem zadowolony z wyniku – mówi sześciolatek. – Wolałbym jednak wygrać. Partię finałową miałem właściwie wygraną, ale zabrakło mi czasu.