Bieg po złoto

(LEG)
Dobre wyniki młodych lekkoatletów z klubu Boleslavia Zawodnicy MKS Boleslavia ostro przygotowują się do nadchodzącego sezonu lekkoatletycznego. Wzięli oni niedawno udział w dwóch halowych mityngach.

Dobre wyniki młodych lekkoatletów z klubu Boleslavia

Znakomite wyniki bolesławianie osiągnęli zwłaszcza podczas zawodów w czeskim Jabloncu. W biegu na dystansie 60 m przez płotki z wynikiem 8,90 sek. pierwsze miejsce zajął Mateusz Nabożny. Na tym samym dystansie złoty medal wywalczyła także także Monika Jurasik (9,72sek.). Emilia Kumoś natomiast nie miała sobie równych w biegu na 2000 metrów. Młoda biegaczka wygrała z wynikiem 5 min. 52 sek. Podczas drugich zawodów – Halowych Mistrzostw Polski w Spale – Emilia Kumoś w biegu na 1500 metrów wywalczyła 5 miejsce, a Marcin Kwaśniak był szósty w trójskoku.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani