Bez rozgrywających

(BEŁ)
Siatkarze TOP-u Bolesławiec przegrali swój trzeci mecz ligowy. Budowlanka Poznań pokonała w sobotę u siebie bolesławieckich siatkarzy 3:2. TOP osłabiły dwie kontuzje podczas meczu.

Siatkarze TOP-u Bolesławiec przegrali swój trzeci mecz ligowy.
Budowlanka Poznań pokonała w sobotę u siebie bolesławieckich siatkarzy 3:2. TOP osłabiły dwie kontuzje podczas meczu. W pierwszym secie drużyna straciła rozgrywającego Marcina Sobczyszyna, a w piątym, przy stanie 11:9, z boiska musiał zejść zastępujący Sobczyszyna drugi rozgrywający Pawła Suczyński.
Z meczu na mecz widać jednak postępy TOP-u. Pierwszy raz w drugiej lidze zespół doprowadził do pojedynku pięciosetowego i był bliski zwycięstwa. W pierwszym ligowym pojedynku siatkarzom z Bolesławca nie udało się wygrać ani jednego seta, w drugim meczu tylko jeden, teraz toczyli już wyrównaną walkę z poznaniakami. W najbliższą sobotę TOP zagra Morzem Bałtyk Szczecin.