(© Łukasz Lipiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Noworoczne imprezy zazwyczaj są huczne i wystawne. Zwykle jednak odbywają się w sztampowej, powtarzalnej scenerii. Dla poszukujących nowych wrażeń proponujemy zabawę do białego rana w magicznej oprawie średniowiecznego zamku

Zamek Kliczków położony jest w samym sercu Borów Dolnośląskich, największego kompleksu leśnego w Europie. Uroki pobliskich terenów są nieocenione również zimą. Krajobraz, w którym główną rolę odgrywa biały puch, stanowi zachętę dla fotografów i amatorów zimowych szaleństw na nartach biegowych lub sankach. Sama rezydencja wygląda niezwykle malowniczo, zwłaszcza nocą, gdy oświetlenie współgra ze skrzącym się śniegiem. Dla tych co mrozu się nie boją dobrym pomysłem jest też spacer, po którym rozgrzać można się grzanym winem z goździkami, serwowanym w zamkowej restauracji.
Bal dla prawdziwych rycerzy

Podczas sylwestrowego balu w Kliczkowie, na gości czeka historyczna sceneria, muzyka na żywo, bogaty program artystyczny i oczywiście widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Zamkowa restauracja będzie serwować dania na ciepło i zimne przystawki. Do dyspozycji uczestników balu będzie nieograniczony bufet deserowy, alkoholowy i zakąskowy. Impreza utrzymana w tradycyjnym duchu, zachęca do pielęgnowania rodzinnych więzi. Dlatego Kliczków chętnie przyjmie też najmłodszych rycerzy, dla których czekać będą różnorodne atrakcje. Dzieci mogą spędzić czas z rodzicami, a także bawić się wśród rówieśników podczas zorganizowanego specjalnie dla nich Balu Sylwestrowego. Profesjonalni animatorzy poprowadzą konkursy i zabawy w kilku kategoriach wiekowych, przy dźwiękach energetycznej muzyki. Zamkowi kucharze przygotują pyszne, zdrowe dania i desery dla małych łasuchów. Po zabawie, nad bezpiecznym, dziecięcym snem może czuwać opiekunka, tak aby rodzice bez obaw oddawali się sylwestrowym szaleństwom.

Znakomitą puentą noworocznej zabawy będzie ognisko z grzańcem i przejażdżką saniami, na które Zamek Kliczków zaprasza 1 stycznia o godzinie 16.00. W urokliwej scenerii Borów Dolnośląskich będzie można zaczerpnąć świeżego powietrza i zebrać siły na rozpoczynający się karnawał i cały kolejny rok.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!