W Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu odbyło się oficjalne powitanie nowego pierwszego zastępcy komendanta powiatowego, którym został, pochodzący z Lubania, podinsp. Ryszard Podbucki.

W Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu odbyło się uroczyste wprowadzenie podinsp. Ryszarda Podbuckiego, któremu komendant wojewódzki policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I zastępcy komendanta powiatowego policji w Bolesławcu.

Podinsp. Ryszard Podbucki dotychczas był komendantem Komisariatu Policji w Leśnej. Wcześniej był zastępcą naczelnika wydziału prewencji i ruchu drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu. Służbę w policji pełni od 25 lat. Podinsp. Ryszard Podbucki był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany między innymi otrzymał Brązową i Srebrną Odznakę Zasłużony Policjant oraz Srebrny Medal Za Długoletnią Służbę.

źródło: KPP Bolesławiec

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!